Jdi na obsah Jdi na menu
 

Víkend na soustředění

11. 3. 2012

Sobota

Po příjezdu jsme se ubytovali v penzionu Harmonie v Lánově. Před obědem jsme šli společně na průzkumnou procházku po okolí. Odpoledne jsme absolvovali první tréninkovou jednotku v hale. Po večeři si kluci vyzkoušeli umělku ve sklepení. Po druhé večeři se dítka vydali na své pokoje a šli spát.

 

Neděle

V době ranního budíčku byli už všichni vzhůru :). V půl deváté už čekal před budovou mikrobus, aby nás přepravil na naše první lyžování. Lyžování v Herlíkovicích si všichni kluci užili. Naši dva "nelyžaři" se statečně prali s nezvyklým vybavením na nohách a velmi se zlepšili. Počasí nám na březnové možnosti velmi přálo a dokonce se ukázalo i sluníčko.

Po obědě jsme opět šli na trénink do haly, kde jsme se rozdělili do třech skupin po pěti hráčích. Kluci si vyzkoušeli obratnostní a koordinační cvičení, nácvik kliček a techniku přihrávek.

Po večeři jsme opět šli, rozdělení na dvě části, do "klece" s umt. Zde kluci trénovali techniku kopu, fotbal 1x1 a 2x2. Následovala druhá večeře. Všichni si zatím chválí jídlo, které je opravdu skvělé. Dnes na večeři, byli pouze dva, kteří si nešli přidat, jahodové knedlíky.

image019.jpg  image023.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

image024.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

image020.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

image027.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

image028.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

image030.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

image036.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

image037.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

image042.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

image043.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

image048.jpg