Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zprávy ze soustředění - Lánov 2013

20. 2. 2013

20.2. středa

13:40

Kluci jsou ubytovaní a po obědě. Dneska jsme měli na uvítanou řízek s bramborem. Teď mají odpolední klid. Na 15:00 vyrážíme na první tréninkovou jednotku do místní haly. Venku je krásné zimní počasí, plno sněhu a teplota je trochu bod bodem mrazu. Vše běží dle plánu.

18:50

Ahoj,naše cesta byla bez potíží,přijeli jsme v 11.00 hod. Hotel se mi moc líbí,výborně se zde vaří. Ve 15.00 JSME trénovali v tělocvičně,trénink byl parádní ale namáhavý.Pokoje byly čtyř luškové. Přeji vám hezký večer,Ahoj.

Jaroslav Homola

 

18:55

Od 19:00 nás čeká kratší tréninková jednotka na místní UMT, kde budeme pilovat techniku vedení míče a střelby. Kluci, jak jste již mohli poznat, dostali za úkol, každý napsat sám za sebe report ze soustředění. Jako první se toho ujal náš novic Jarda.

21.2. čtvrtek

11:40

Aloj je to tu hrozně supeř měli jsme trenik a na čtvrt na dvě pujdeme na lyžování jsem na pokoji sjardou,vojtou,a s Markem.večer jsme hrali schovku PEPA NGUYEN QUANG

 

11:45

Dnes byl dřívější budíček, už v 7:00. První trénink dnes začínal v 8:30 do 10:00. Ve 12:00 nás čeká oběd a v 13:15 odjezd Ski busem na sjezdovku a naše první lyžování.

18:35

 Ahoj Des sme stávaly brzo na trenynk a  pasme jely na lize na bubakov. byla to srnda a padli sme .pak se všichni těsili na veceri.Ted pudeme na umelku mezi sloupama, který nas stvou.A chtel bych říct že te miluji lasko (Julo)  a pozdrav z Kronos FANDA (fery) HOBZIK

20:20

Již máme za sebou i hodinový trénink na UMT, chystáme se na druhou večeři. Dnes klukům obzvlášť chutná :).

 

22.2. pátek

12:09

Achoj všen.

 Ve čtfrtek večer sme se koukaly na fotbal ale jen na poločas.

Další den jsme staly brso ráno.Pak jsme se nasnídaly a šlido tělocvičny.

Tam jsme hráli sápaz  kterí jsme prohráli.Špatnej začátek a pak už jsme je nedotáhly.

Za chvíy deme na obět a pak chvíli folno.A zbytek dne někto dopíše večer.

  

Zatím čau:Kuba Škobisů

 

 21:25

Achoj, máe se tu dobre . Na obed sme měly  ovocn knedlíku s boruvkamy vsem to hutnalo a všichni si sli pridat. Potom sme zase sli na trenynk a byo to namáhavý. Až sme se vratily z trenynku, tak sme sli na veceri a potom sme měli fotbalovy kviz ještě nevime vysledky. Sly sme potom do sauny. A ted to pisu.

 

 Ahoj všem:Jáchym Trajhan

 23.2. sobota

11:40

Akoj zrovna sme skončili trénink.Za 2:00 hod. deme na obed mame dost casu na hraní po obede deme na lizovani ližuje se dobře.Soustredení se blízí ke konci.Poydravuju svojírodinu.

V.  L. junior

 21:03

Aloj  všici,

Dnes k obědu jsme měli spleti.Pak jsme šli po chvilce na lize.Když jsme se vratili  měli jsme knedliky ze zelim a masem .  Po male prevtavce jsme si šli zakopt s motorletem  ,ale měli jsme trening místo toho jsme hrali fotbal s motorletem.Bazinga.:D

                                                                               Napsal Marek Schatz

24.2.

12:00

Acoj vsici

Dneska  uz jedeme domu nikto se netesi(hlavne kvuli skole).Dneska jsme si dali turnajek s motorletem.Byla to zabava hrali sme každý s kazdim.Cely tiden sme si rykaly přezdívkami:

 Marek:kuře

Jáchym:chym

Fanda:fery

Kuba:kuba

Jarda:jarda

Vojta:hampi

Venca:lutík

Pepa:péro

 

                                                                                    Cus:Vojta Hampapa

12:05

Právě jsme na obědě. Po něm se kluci začnou balit. Než se pojede domů čeká kluky ještě hodinka na UMT. Poté hurá domů.

Chtěl bych pochválit všechny kluky za přístup k tréninku a celkové jejich týmové chování během celého soustředění. Pevně věřím, že jsme si ho všichni užili...

                                                                                                                              trenér